Akce na klíč

Zajišťujeme ve spolupráci s dalšími prověřenými prodejci stánkový prodej s uceleným sortimentem pro celou akci. Zajistíme prakticky cokoli, avšak koordinovaně tak, aby byl zastoupen každý druh jídla pouze jednou a zbytečně se neopakoval. Výběr pochoutek je tak doslova obrovský a spokojení jsou jak návštěvníci akce, tak i samotní prodejci.

Postupujeme zkušeně a citlivě korigujeme často přehnaná očekávání, jak na straně pořadatele, tak na straně prodávajících. Jedná se nám o navázání zodpovědné víceleté spolupráce, kterou lze neustále zlepšovat, nikoli o jednorázový účinek.

Nabídka pro úřady a města

Nakrmíme Vaše návštěvníky a odlehčíme Vám starosti s výběrem spolehlivých prodejců. Podpoříme Vaši akci adekvátně vybraným nájemným, finančním darem, sponzoringem nebo stravenkami pro pořadatele a účinkující.

Firmy

Zajistíme neformální a příjemnou atmosféru Vaší outdorové akce. Teambuilding, paintball, či sportovní turnaj zakončíme grilováním v přírodě a nekomerčním zpracováním celé akce. Sdělte nám Vaši představu, dejte nám prostor a my vygradujeme Vaše zážitky.

Pro soukromé osoby

Pro Vás či Vaši rodinu zajistíme cenově dostupné rodinné oslavy, narozeniny, výročí, venkovní svatby, garden party atd. formou švédských stolů, grilování, opékání selátka, porcování originální pražské šunky apod. Samozřejmostí je točené pivo jakékoli značky nebo točená limonáda a originál Kofola. Vaši akci můžeme okořenit celým barem s ledovými nápoji či barmanskou show.

Zboží

Potřebujete výhodně nakoupit zboží pro Vaši akci rychleji a levněji než ostatní např. přes zlatou kartu v Makro, nebo sehnat točené pivo s výčepem? Nakoupíme, odvezeme, složíme – to vše za velmi nízké ceny. Pro více informací nás kontaktujte.

Doprava

Nabízíme služby dodávkového vozidla s ložnou plochou 3,3 x 1, 8 m s řidičem za 150 Kč na hodinu, s řidičem a závozníkem za 250 Kč na hodinu + pouze přímé náklady na pohonné hmoty 5 Kč na km.

Obsluha

Máte nedostatek obsluhy, prodavačů, brigádníků či řidičů – ozvěte se – pomůžeme Vám.

Vybavení

Potřebujete-li na svoji akci zapůjčit gastro vybavení, stoly, pivní sety, výčepy, grily, stany či jiné potřeby a zařízení kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Rádi pomůžeme.